Mobilet ( @MobiletOfficial ) Twitter Profile

MobiletOfficial

Mobilet

Joined on 6 January, 2020

https://www.mobilet.com

  • 170 Tweets
  • 323 Followers
  • 0 Following

Migros'ta Tiyatro Festivali Başladı🎉

Hem çocuklar hem de yetişkinler için birbirinden eğlenceli dopdolu oyunlar sizleri bekliyor.

 0  0  0  Download

D.I.S.C kişilik envanteri üzerinden kişilik tiplerini öğreneceğimiz, etkin iletişimin merkez konularına değineceğimiz, iletişim kurarken mesajımızı doğru iletebilmeyi keşfedeceğimiz bir eğitimle karşınızdayız!

 0  0  0  Download

“İnsan neye elini atsa kendi hayatından bir yansımayla karşılaşıyor. Çünkü insan bir aynadan başka bir şey değil. Kendisi kadar yansıtabiliyor dünyayı.”

Kendini bilmek ve bulmak arasındaki bir kayboluş hikayesi;

 0  0  0  Download

Michelangelo Tiyatro Oyunu ilk kez dijital platformda, Mobilet Olive ile karşınızda!
“Mermere sıkışmış bir melek gördüm ve onu özgürlüğüne kavuşturuncaya dek mermeri oydum.” Michelangelo

 4  0  1  Download

“Gerçek” dediğiniz şey nedir? Peki ya ‘’varoluş’’? Yabancılaşmanın Kafka’nın Dönüşüm’ü üzerinden gözler önüne serildiği bir yaşam anlatısına hazır mısınız?

 0  0  0  Download

DasDas Online ile bir divanın hikayesine tanık olmaya hazır mısınız?
Hastanede sırasını bekleyen bir kadın, geri dönüşün, unutuşun, kaçıp gitmenin ve başka kadınların hüzünlü ve komik öyküsünü anlatıyor.

 0  0  0  Download

Birbirimizi nasıl anlıyoruz? Verdiğimiz kararlar; kişisel arzularımız mı yoksa dayatılan algının bir sonucu mudur? Bizler, kendi kararlarımızı alabilen bireyler miyiz? Hep birlikte cevap aramak için;

 1  0  0  Download

DasDas Joseph K. ile dijital platformda sanatı evinize taşıyor🎊
Kafka’nın “Dava”sı, yeniden görülmek üzere modern hayatın labirentlerine geri dönüyor!

 0  0  0  Download

11 yıllık bir evliliği ayakta tutmak için en fazla ne yapardınız? Mesela sırf karınızı mutlu etmek için hamile kalır mıydınız? Kadınlar aslında ne ister? 
Uzun ömürlü bir evliliğin tarifini merak edenler için;

 0  0  0  Download

En büyük hayali astronot olup uzaya gitmek olan Bağış, o gece yine gökyüzünü inceleyip, gözlem yapıp, notlar almaktadır. Gökyüzü her zamankinden daha hareketli ve eğlencelidir. O gece gökyüzünün ona bir sürprizi vardır!

 0  0  0  Download

Yoga eğitmeni Gönenç Sılay ile masa başı nefes ve farkındalık pratikleri ve sandalye yogasını keşfederken, vegan diyetisyen Kevser Başkara ile pratik, lezzetli ve sağlıklı beslenme planı nasıl hazırlanırı öğreneceğiz!

 1  0  0  Download

Senem Timuroğlu eşliğinde feminizmin dalgalarına, mücadelenin doğuşuna, patriyarkanın oluşumuna ve dolu dolu başlıklara dair 4 haftalık online atölyeye hazır mısınız?

 10  0  1  Download

Çocuklar atölyeler boyunca yapacakları disiplinler arası etkinlikler aracılığıyla kültürel mirasın neden değerli ve nasıl kırılgan olduğunu ve konservasyon mesleğinin önemini içselleştirerek öğrenebilecekler.

 0  0  0

Bu eğitim eğlenceli kimya deneyleri, görsel sanatlar etkinlikleri, oyunlar, yaratıcı drama ve yeni nesil teknolojik uygulamalarla kültürel mirası koruma temasının harmanlandığı bir STEAM uygulamasıdır.

 0  0  0  Download

Pandora’nın kutusunu açmaya hazır mısınız?
Westend DasDas Online ile İzmir’e  geliyor!🎉

#izmir @dasdasistanbul

 1  1  0  Download

Bulutlar Ülkesi adlı çocuk oyunu pedagojik gelişimde hayal gücünün önemini masalsı bir kurguyla dramatize etmektedir. Hayal gücünün önemi, ebeveynlerin hayal gücü gelişimindeki desteğinin rolü ve Bulutlar Ülkesinin geleceğiyle ilgili heyecanlı bir oyun sizleri bekliyor.

 0  0  0

Mobilet Onlive’da çocuklar için de sanat var🎊
Harika bir hafta sonu geçirmek isteyenler için birbirinden eğlenceli oyunlar sizi bekliyor!

 0  1  0  Download

DasDas Online ile bir divanın hikayesine tanık olmaya hazır mısınız?
Hastanede sırasını bekleyen bir kadın, geri dönüşün, unutuşun, kaçıp gitmenin ve başka kadınların hüzünlü ve komik öyküsünü anlatıyor.

 1  0  0  Download

Sirkten ayrılıp müzik grubu kurmak isteyen hayvanlarla birlikte heyecanlı bir serüvene davetlisiniz. Yaşanılan maceraların sonunda aç gözlülüğün verdiği zarar, yardımlaşmanın önemi ve hayvan sevgisiyle ilgili fikirler ile ayrılacağımız bir müzikli oyun sizi bekliyor!

 0  0  0

Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte harika bir oyun izlemeye hazır mısınız?
Sirk Kedileri Mobilet Onlive ile evinizde!🎊

 0  1  0  Download

End of content

No more pages to load